The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Lorem ipsum dolor sit amet, quo veri iuvaret ex, iusto pericula efficiendi pro id. Te vis labores accusamus.

The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Mel torquatos constituto ex, eros primis aperiam sed cu, vel in oratio corpora eligendi. At mel alii dissentiunt, duo ad inimicus quaerendum.

Блог

Кристина Јанева има 24 години, таа е студент по медицина од Штип  и како многу свои врснички летото одлучи да го помине во Сончев Брег. “Има ли нешто поубаво од тоа да живееш на море и да ти плаќаат за

Божидар Спасески работеше две летни сезони во хотелот со 4 ѕвезди “ Bella Vista”, во Синеморец. Задоволен од исполнувањето на условите кои ги прочитал на огласот на веб страната на Номад Џобс ни сподели дека посакува повторно да се врати на

За голем туристички комплекс во близина на Софија, Бугарија за летната сезона вработуваме собарки..Плата:  650 евра на месецУслови кои се нудат :Обезбедено е сместувањеХрана – 2 оброци дневноРаботни униформиРаботно време: 8 часаЕден ден слободен во неделатаПрекувремено работење се плаќа дополнителноДоговор