The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Lorem ipsum dolor sit amet, quo veri iuvaret ex, iusto pericula efficiendi pro id. Te vis labores accusamus.

The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Mel torquatos constituto ex, eros primis aperiam sed cu, vel in oratio corpora eligendi. At mel alii dissentiunt, duo ad inimicus quaerendum.

Собарка

За голем туристички комплекс во близина на Софија, Бугарија за летната сезона вработуваме собарки.

.Плата:  650 евра на месец

Услови кои се нудат :

Обезбедено е сместување

Храна – 2 оброци дневно

Работни униформи

Работно време: 8 часа

Еден ден слободен во неделата

Прекувремено работење се плаќа дополнително

Договор за период од 3 месеци (јуни-септември)

Одговорности и задачи :

  • Чистење и средување на соби за гости
  • Промена на крпи и чаршафи
  • Чистење на бања и мебел
  • Чистење на јавни простории
  • Тимска работа

Информации:

  • Бугарија (на вибер): +359 899 617 910 
  • Македонија 074 601 596
  • Испратете CV на: nomad.oglasi@gmail.com

Post a Comment